آموزش گام به گام زیست شناسی

 

بر اساس نظریه دانش و خرد، زیست شناسی س ج به طور خاص طراحی، نوشته شده و سازماندهی شد تا یادگیری زیست شناسی  آسان تر شود. بیش از ۱۸۰۰ س ج ، شامل تمام شاخه های اولیه و موضوعات ، در دسترس شما است تا مطالعه زیست شناسی برای شما در صورت امکان آسان شود.

 

سوالات از مفاهیم ساده تا پیشرفته دست چین شده اند و شما با دنبال کردن  منطقی سوالات و جواب ها ، بیشتر از همیشه با مفاهیم پایه ای زیست شناسی آشنا و آنها را می آموزید. از طریق توالی هوشمندانۀ س  ج ، گام به گام دانش زیست شناسی خود را کشف خواهید کرد.

 

 

شاخه ای از زیست شناسی را انتخاب کنید

biochimistri

بیوشیمی

با سازماندهی ۱۳۵ س ج بصورت منطقی،که با مفاهیم اولیه شروع شده و  با خواص آب و نمک های معدنی، کربوهیدرات ها، چربی ها، پروتئین ها، آنزیم ها ادامه و با اسیدهای نوکلئیک پایان می گیرد .

 

 

 

 

cellزیست شناسی سلولی

بررسی زیست شناسی سلولی از طریق ۲۰۰ پرسش و پاسخ ، طراحی شده برای موضوعات اصلی زیست شناسی برای یادگیری آسان. مانند ساختار سلولی، تقسیم سلولی، فتوسنتز و سنتز پروتئین.

 

 

 

Microbiology - Copy

میکروبیولوژی

با استفاده از مفاهیم پایه ای  تا پیشرفته، با باکتری ها، پروتئین ها، ویروس ها و قارچ ها آشنا شوید.

 

 

 

 

fish

جانور شناسی

۲۴۲ س ج برای پوشش دادن به:کرم های پهن،کرم های لوله ای،کرم های حلقوی و…: poriferans، cnidarians، کرم صاف، کرم گرد، annelids، شهاب سنگ ها، مولکول ها، اکینودرم ها و chordates.

 

 

 

 

physiology

فیزیولوژی

با مطالعۀ ۵۰۶  س ج ،  همه چیز در مورد فیزیولوژی آسان می شود.

 

 

 

 

ebrologiجنین شناسی

یادگیری چیزهایی که شما باید در سطح دبیرستان در مورد رشد و نمو جنین و پرده های جنینی می آموختید،فقط با۴۰ س ج اساسی .

 

 

 

 

platlogyگیاه شناسی

از طبقه بندی گیاه تا فیزیولوژی گیاه، ما موضوعات اصلی گیاه شناسی را با ۱۴۱ پرسش و پاسخ تحت عنوان معلمان زیست شناسی پوشش داده ایم.

 

 

 

 

geneticژنتیک

این ۱۳۹ پرسش و پاسخ به شما کمک می کند تا مفاهیم اساسی و همچنین قوانین مندل، وراثت مندلی و … را بررسی کنید.

 

 

 

 

tacamol تکامل

با بررسی این ۵۰ پرسش و پاسخ، حقایق و فرضیه های شناخته شده مبنی بر زندگی و نظریه تکامل را کشف کنید.

 

 

 

 

ecologyبوم شناسی

تصور کنید که اکولوژی فقط از طریق ۱۴۰ س ج به شما آموزش داده شود، تا شما  در مورد اکوسیستم ها، بیوم ها، زنجیره های غذایی، تنوع زیستی، تعاملات زیست محیطی، روابط زیست محیطی، جمعیت و مسائل زیست محیطی دیگر  بیشتر بدانید و یاد بگیرید.

 

 

 

 

sik

بیماری ها

آیا تفاوت بین آترواسکلروز و آرتروسکلروز را می دانید؟ وقتی این ۱۳۱ پرسش و پاسخ را بررسی  کنید،  خیلی بیشتر از این بیماری ها و بیماری های شایع دیگر مطلب یادخواهید گرفت.